Ring 0522-26 66 00 eller skriv ett mail till info@solenergigruppen.se

Vill du investera i solenergi? Fyll i formuläret så kontaktar vi er

Svenska Solenergigruppen AB
Kristevik 421
451 96 Uddevalla
Tel: 0522-26 66 00
Mail: info@solenergigruppen.se
Bg: 5017-8706
Org. Nr: 559023-7151
Innehar F-skattsedel

Uddevalla
Solenergigruppen AB
Kristevik 421
451 96 Uddevalla
Bertil Hjalmarsson, Vd/försäljning
0522-26 66 00
bertil@solenergigruppen.se


Karlstad

Solenergigruppen AB

Rosenbadsgatan 7

652 26 Karlstad 

Lennart Gustavsson, försäljning

0702-098 441

lennart@solenergigruppen.se


Vinninga

Elektrobyrån AB

Varavägen 10

531 71 Vinninga

Anton Lennartsson, installationspartner

0723-505 566

anton.lennartsson@elektrobyran.se

www.elektrobyran.se


Skövde

Elektrobyrån AB

Ventilvägen 2

541 34 Vinninga

Anton Lennartsson, installationspartner

0723-505 566

anton.lennartsson@elektrobyran.se

www.elektrobyran.se


Tibro

Elektrobyrån AB

Järnvägsgatan 2 A

543 50 Tibro

Anton Lennartsson, installationspartner

0723-505 566

anton.lennartsson@elektrobyran.se

www.elektrobyran.se


Hjo

Elektrobyrån AB

Industrigatan 37 A

544 50 Hjo

Anton Lennartsson, installationspartner

0723-505 566

anton.lennartsson@elektrobyran.se

www.elektrobyran.se


Karlsborg

Elektrobyrån AB

Flygfältsvägen 29 A

546 30 Karlsborg

Anton Lennartsson, installationspartner

0723-505 566

anton.lennartsson@elektrobyran.se

www.elektrobyran.se


Mariestad

Elektrobyrån AB

Hantverkargatan 5

542 31 Mariestad

Anton Lennartsson, installationspartner

0723-505 566

anton.lennartsson@elektrobyran.se

www.elektrobyran.se


Götene

Elektrobyrån AB

Hantverkargatan

533 30 Götene

Anton Lennartsson, installationspartner

0723-505 566

anton.lennartsson@elektrobyran.se

www.elektrobyran.se


Lysekil

Jon Hofny Byggfirma

Tveten 205

454 92 Brastad

Jon Hofny, installationspartner

0705-729 242

hofny@telia.com

www.hofnybygg.se


Grästorp

Svalebergs Elektriska AB

Flo Bergskullen 1

467 92 Grästorp

Jonas Johansson, installationspartner

0514-100 40

0730-466 177

jonas@svalebergs.se

www.svalebergs.se


Bengtsfors

Plåtslageritjänst AB

Strömgatan 31

666 31 Bengtsfors

Johan Wånggren, installationspartner 

0709-298 140

johan@platslageritjanst.se

www.platslageritjanst.se


Lysekil

Midroc Electro AB
Landsvägsgatan 42
453 37 Lysekil

Kenny Olausson, installationspartner
010-471 58 29
kenny.olausson@midroc.se

www.midrocelectro.se

Följ oss i sociala medier!